12 Mayıs 2013 Pazar

Anneler Günü Gratis İndirimi..

Güneşli bir pazar gününden merhaba demek isterdim ama Bolu'da hava kapalı maalesef.. Çok uzun bir ara oldu yazı yazmayalı ama okul çok yoğun gidiyor bu ara.Öğretmen olduğumdan bahsetmiştim. Yılsonu çalışmaları, anneler günü vs vs ... Söz veriyorum yaz tatilinde bol bol yazılar yazacağım:) Ama bu yazıyı bekletmek istemedim. Çünkü yazmazsam bayatlar :P 
 Önce toplu fotoğraf alalım.. sonra alınanları tanıtalım. Anneler günü indirimini deli gibi bekleyenlerdenim. Böyle şahane bir indirim olunca da bir mutlu oldumki sormayın.Ben ufak tefek şeyler almadım onları her zaman alabilirim diye. Normal zamanda parama kıyamayacaklarımdan aldım:)
 Lorealın true match serisinin fondöten ve pudrasını aldım.Cildim yağlı olduğu için tercihim bu ürünlerden yana oldu.denemedim daha.merak ediyorum.bendeki renkleri fondöten R5.C5(23.88tlye geldi), pudra D5.W5(24.88tlye geldi)
essencenin pudra fırçasında sanırım indirim yoktu.10tl sanırım emin değilim ama the balmın pudra fırçasını neden almadığımı hala bilmiyorum. the balmın eyeliner fırçası 5tlye geldi indirimle.

 Max faktör clump defy maskara 22.75tlye almış oldum İLk fırçasına baktığımda pek tatmin etmemişti ama uygulayınca iyiki almışım dedim. müthiş bir uzunluk ve hacim veriyor. Maybelline maskaralar vazgeçilmezim Rocket volümde 10tlye stoğumda yerini almış oldu.
 Maybelline colot tattoolar alacaklarım arasındaydı.05-eternal gold ve35-on and on bronze benim aldıklarım. 7.88tlye alındı.essencenin mint farı da görüp alınanlardan.Fiyatı 3.48 olunca:)
 the balmın sexy mamasıda alınacak listesindeydi. indirimle 13.50tlye geldi.
 essencenin bu ruju da ucuz bulunup alınanlardan.57-more to love.fiyat 3.48tl.Anneler günü alışverişim bu kadar.Aslında bugünde gidesim var ama eşim 3 gündür gratis önlerinde helak oldu.Bugün götürmez sanırım:)


Bunlarda önceki alınanlar.Yazısı vakit bulunup yazılamadı.Fotoğrafları çekilmiş bari koyayım dedim:) Bu arada sizler neler aldınız.Yorum kısmına linkini eklerseniz bende sizinkilere bakabilirim..

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder